Link do Facebook firmy KN zajmującej się rozszerzeniami komputera w autach marki Opel Facebook
Modelowanie i druk 3D w branży medycznej

Usługi modelowania i druku 3D w branży medycznej

Oferujemy Państwu usługę modelowania 3D wraz z wydrukiem i stworzeniem końcowego produktu w technologiach FDM oraz DLP. Każde zamówienie rozpatrywane i wyceniane jest indywidualnie z Klientem. W celu otrzymania wyceny uprzejmie prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy.

Informacje o usłudze modelowania i druku 3D

Nasza pracownia znajduje się w Centrum Implantologii I Medycyny Estetycznej w Tychach przy ulicy Dmowskiego 24/1. Firma CIME jest naszym głównym partnerem biznesowym. Więcej szczegółów na temat CIME można znaleźć na stronie CIME Iwona Niedzielska. Serdecznie zapraszamy naszych Klientów i Pacjentów do odwiedzenia naszej pracowni druku 3D w Tychach.

Logo Centrum Implantologii I Medycyny Estetycznej profesor Iwony Niedzielskiej

Współpracujemy z wieloma gabinetami stomatologicznymi, ortodontycznymi oraz szpitalami. Dla każdego naszego partnera tworzymy wydzielony obszar dostępu do prywatnego serwera na którym wymieniamy między sobą pliki. Gabinety stomatologiczne i ortodontyczne najczęściej wysyłają nam pliki w formacie STL. Po ich otrzymaniu zaczynamy przygotowanie w odpowiednich oprogramowaniach do druku. Zazwyczaj staramy się wysłać gotową pracę do naszego Partnera tego samego dnia.

Najważniejszymi korzyściami wynikającymi ze współpracy z naszą firmą są:

- Szybka i prosta komunikacja
- Sprawna realizacja zamówienia (do max dwóch dni roboczych, najczęściej drukujemy w tym samym dniu)
- Atrakcyjne ceny dla stałych Partnerów
- Rozliczenia w opacriu o wystawianą przez nas fakturę po wykonanej usłudze

Dla naszych stalych partnerów tworzymy indywidualne oferty. Standardowe ceny naszych usług podane są w zakładce cennik druku 3D. Dla lepszego zobrazowania rządu wielkości przedstawiamy przykład:

Przygotowanie i wydruk modelu szczęki górnej i żuchwy to koszt 90 zł brutto plus koszty przesyłki w naszym standardowym cenniku.

Galeria filmów z wykonania usług druku 3D dla medycyny

Poniżej przedstawiamy galerię filmów z przygotowywania modeli do druku oraz drukowania 3D.

Galeria z wykonanych prac w technologiach druku FDM oraz DLP

Poniżej przedstawiamy galerię z wykonanych wydruków w branży medycznej. Tworzymy modele 3D, które pomagają w przygotowywaniu i planowaniu zabiegów chirurgicznych.